česky
po polsku
Hudba na svatbu, narozeniny, firemní večírek, ples
úvod
    Hudba na svatbu     Repertoár     Termíny     Karaoke     Ozvučení     M band     Reference     Hudba - video     Kontakt    

M-band - hudební a video ukázky

VIDEA ZDE
Video ukázky M Band naleznete zde ...

 

Všechny zveřejněné písničky byly nahrány způsobem One shot - tzn. najednou, bez střihu a dalších úprav - tak jak jsem schopen je zazpívat pro Vás na Vaší akci. Další hlasy "zpívá" v reálném čase se mnou vocalizer Voicelive 2.

Wszystkie opublikowane piosenki są nagrane metodą One Shot - czyli za jednym razem, bez dalszego miksowania i dalszych poprawek - tak jak jestem w stanie zaśpiewać je dla państwa na waszym weselu czy urodzinach. Dalsze glosy "śpiewa" ze mną w realnym czasie vocalizer Voicelive 2.

 

Woman

John Lennon ze slavných Beatles napsal píseň Woman v roce 1980 jako ódu na svou ženu Yoko Ono, a na všechny ženy. Singl s touto písní debutoval ve Velké Británii na 3. místě, poté se posunul na místo 2. a konečně dosáhl místo 1., kde strávil dva týdny, po nichž ho z vrcholu vyřadil jeho vlastní reedice písně Imagine.

John Lennon ze sławnych Beatles napisał pieśń Woman w 1980 roku jako odę na swą żonę Yoko Ono, a na wszystkie kobiety. Singiel zawierający tę pieśń debiutował w Wielkiej Brytanii na 3. miejscu, następnie przesunął się na miejsce 2. i w końcu osiągnoł miejsce 1., gdzie przebywał dwa tygodnie, następnieustąpił miejsce kolejnej własnej pieśni - reedycji Imagine

 

You Light Up My Life

You Light Up My Life je balada napsána Josephem "Joe" Brooksem a původně nazpívaná Kasey Cisyk v roce 1977 k filmu stejného jména. Nejznámější verzi písně nazpívala Debby Boone a písnička v jejím podání dosáhla 1. místo na Billboard Hot 100 chart a zůstala tam po dobu deseti po sobě jdoucích týdnů v roce 1977, což byl nový rekord pro danou dobu. Skladbu můžete znát i od dalších interpretů: LeAnn Rimes, Whitney Houston nebo Westlife.

You Light Up My Life to ballada napisana przez Joseph "Joe" Brooksem. Pierwszy raz zaśpiewała ją Kasey Cisyk w roku 1977 do filmu o tym samym tytule. Najsłynniejsza jest wersja piosenki zaśpiewana przez Debby Boone. W jej wykonaniu piosenka osiągnęła 1. pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100 chart i pozostała tam przez dziesięć kolejnych tygodni w 1977 roku, co było nowym rekordem tego okresu. Znać tę piosenkę możecie od innych wykonawców: LeAnn Rimes, Whitney Houston czy Westlife.

How Can You Mend a Broken Heart

Píseň skupiny BeeGees z roku 1971 napsaná Barrym a Robinem Gibb v srpnu 1970. Tato písnička byla první, s níž BeeGees dosáhli na špici americké hitparády Billboard Hot 100. Písničku následně nahráli například Al Green, Michael Bublé, Rod Stewart nebo Barry Manilow

Piosenka zespołu BeeGees z roku 1971 napisana Barrym a Robinem Gibb w sierpniu 1970 roku. Był to pierwszy utwór, z którym zespół podbił szczyt amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100. Piosenkę następnie cowerowali tacy wykonawcy, jak Al Green, Michael Bublé, Rod Stewart czy Barry Manilow.

Just The Way You Are

Píseň Billy Joela z roku 1977, která znamenala začátek jeho kariéry. Dostala se na 3. místo US Top 10 a zvítězila v anglické UK Top 10. Obdržel za ni v roce 1979 cenu Grammy za píseň roku a deska The Stranger, na které vyšla, se stala deskou roku. Přezpívaji mezi jinými Barry White, Diana Krall, Shirley Bassey, Rosemary Clooney, Frank Sinatra, Jose Feliciano, Engelbert Humperdinck. Joel ji rovněž zpíval na koncertním turné Face to Face, které jezdil společně s Eltonem Johnem.

Piosenka Billy Joela z roku 1977, która odstartowała jego karierę. Osiągnęła 3. miejsce w US Top 10 a zwyciężyła w anglielskiej UK Top 10. W roku 1979 otrzymał za nią nagrodę Grammy za piosenkę roku a płyta The Stranger, na której wydany był ten utwór, stała się płytą roku. Coverowana była takimi piosenkarzami jak Barry White, Diana Krall, Shirley Bassey, Rosemary Clooney, Frank Sinatra, Jose Feliciano, Engelbert Humperdinck. Joel śpiewał ją również podczas trasy koncertowej Face to Face, którą miał wraz z Eltonem Johnem.

 

Život je jen náhoda

Dnes již evergreen Jaroslava Ježka se slovy Jana Wericha a Jiřího Voskovce poprvé zazněl jako titulní píseň ve filmu Peníze nebo život v roce 1932. Existuje nespočet interpretací a každá se více či méně přibližuje Ježkovu originálu plnému synkop :)

Dzisiaj już evergreen Jaroslava Ježka ze słowami Jana Wericha i Jiřího Voskovca pierwszy raz można było usłyszeć jako piosenkę tytułową w filmie Peníze nebo život (Pieniądze albo życie) z 1932 roku. Piosenka była wykonywana przez prawie wszystkich a każde wykonanie w większym czy mniejszym stopniu trzyma się oryginału Ježka pełnego synkop :)

When I Fall In Love

Autory jsou Victor Young (hudba) a Edward Heyman (slova). Poprvé tento song zazněl v roce 1952 ve filmu One Minute to Zero. Poprvé se hitem stala verze Doris Day ze stejného roku. Písnička je dnes již standardem a zpívali ji takoví velikání jako Nat King Cole, The Cerpenters, Tom Jones, Celine Dion, Tonny Bennet a mnoho dalších.

Piosenka autorstwa Victora Younga (muzyka) i Edwarda Heymana (słowa). Pierwszy raz zabrzmiała w roku 1952 w filmie One Minute to Zero a pierwszy raz hitem stała się w tym samym roku w wykonaniu Doris Day. Dziś należy już do standartów a znalazła się repertuarze mieli ją tacy piosenkarze jak naprz. Nat King Cole, The Cerpenters, Tom Jones, Celine Dion, Tonny Bennet a mnóstwa dalszych.

Always on my mind

Písničku zazpívala poprvé Brenda Lee v roce 1972, o několik měsíců později s ní úspěšně vystupoval Elvis Presley. Nejslavnější je verze z roku 1982 nazpívaná Willie Nelsonem. Další úspěch slavila v diskotékové podobě kapely Pet Shop Boys v roce 1987.

Piosenkę jako pierwsza zaśpiewała w roku 1972 Brenda Lee, parę miesięcy później znalazła się także repertuarze Elvisa Presleya. Najpopularniejsza była wersja Willie Nelsona z roku 1982. Bardzo popularna była rownież wersja zespołu Pet Shop Boys v roce z roku 1987.

And I Love You So

Jedna z nejkrásnějších milostných písni napsaná Don McLean-em v roce 1970. Do repertoáru si jej následně převzali třeba Shirley Bassey, Elvis Presley nebo Perry Como.

Jedna z najpiękniejszych piosenek miłosnych z pióra Don McLean-a z roku 1970. W swoim repertuarze mieli ją następnie Shirley Bassey, Elvis Presley czy Perry Como.

Dokud se zpívá

Písníčka z repertoáru Jarka Nohavici.

Piosenka z reperuaru Jarka Nohavicy.

Back in Town

Písníčka z repertoáru Mata Duska z desky o stejném názvu Back in town vydané v roce 2006.

Piosenka z reperuaru Mata Duskaz płyty o takiej samej nazwie Back in town z roku 2006.

Krople

Piosenka zespołu Kombii wydana na płycie O miłości w roku 2010

Amor, Amor, Amor

Velice populární skladba zpívaná Julio Iglesiasem, poprvé uveřejněná asi v roce 1979.

Bardzo popularna piosenka śpiewana Julio Iglesiasem, pierwszy raz opublikowana prawdopodobnie w roku 1979.

Hallelujah

Původně skladba Leonarda Cohena poprvé uveřejněná v roce 1984, přezpívaná cca 200 interprety, tedy už 201 interpretem :D . Zveřejněná verze je trochu textově pozměněnou verzí z filmu Shreck a nazpívanou Alexandrou Burke.

Oryginalny utwór Leonarda Cohena pierszy raz opublikowana w 1984 roku, prześpiewana ok. 200 interpretami, czyli już 201 interpretami :D . Opublikowana wersja jest troche tekstowo pozmieniona - z filmu Shreck, gdzie zaśpiewała ją Alexandra Burke.

Nádherná láska (Che sara)

Píseň napsaná Jimmy Fontanou, Franco Migliaccim, byla poprvé zazpívána v 1971 roce na festivalu San Remo, kde obsadila druhé místo. Nejznámější jsou interpretace Ricchi e Poveri a José Feliciana, který byl s písní úspěšný jak v Itálii, tak v některých zemích centrální a východní Evropy. Píseň se stala následně velmi populární i v jiných zemích středního východu až po Japonsko. Ještě většího úspěchu ale dosáhla verze José Feliciana ve španělštině s názvem Que Sera ve Španělsku a celé Jižní Americe.
V čestině nazpíval píseň s názvem Nádherná láska Pavel Novák v roce 1972.

 

Takhle krásně vypadal náš poslední ples v roce 2024.

 

Plesová sezóna 2024 byla krátka ... ale fajn - Sezon balowy 2024 był krótki ... ale fajny :D

 

Plesová sezóna 2024 zahájena - Sezon balowy 2024 rozpoczęty

 

Jedny píma narozeniny 2023

 

Polskie bale 2023

 

Bal w Lutyni Dolnej - 2023

 

Jedny supernarozeniny v roce 2022

 

I takhle může vypadat karaoke - Wiliovka - vánoční večírek 2022

 

Plesy - bale 2018

 

Bal ostatkowy 2017 Olbrachcice - ples Albrechtice:

 

Bal szkolny 2017 Olbrachcice - školní ples Albrechtice:

 

Bal Papuciowy 2016 w Orłowej - Papučový ples 2016 - Orlová:

 

Jedny krásné narozeniny v roce 2012:

 

facebook: www.facebook.com/MBand.cz


 

 

Design © 2011 -24 MM Sound