česky
po polsku
Hudba na svatbu, narozeniny, firemní večírek, ples
úvod
    Hudba na svatbu     Repertoár     Termíny     Karaoke     Ozvučení     M band     Reference     Hudba - video     Kontakt    

M-band - reference

Další reference a info najdete na našem facebook profilu M-Band.
.Dalsze referencje a informacje znajdziecie na naszym profilu facebookowym M-Band.

Urodziny w La Mirage ZebrzydowiceDzięki za wspaniałą zabawę... M-band jak zawsze 👌

K..H.

 

Narozeniny v La Mirage - Zebrzydowice (PL)

 

Urodziny w PZKO OlbrachciceKdyž vznikla myšlenka uspořádat jedny narozeniny ve velkém stylu, věděla jsem, koho máme oslovit M-Band & Romana Swaczynová ❤️
Umí to rozjet na plný pecky! Ještě jednou moc děkujeme 💋

 

Narozeniny v La Mirage - Zebrzydowice (PL)


Urodziny w PZKO OlbrachciceM-Band - Michał, dzięki serdeczne za świetną zabawę, bogaty repertuar jak awspółczesny tak i dla tych co już trochę pamiętają, Karaoke prawie do białego rana! Wszyscy dobrze wię bawili!

Dzięki! Tomasz

 

Urodziny - narozeniny w PZKO Olbrachcice


Wesele - svatba w La Mirage - Zebrzydowice (PL)Bardzo dziękujemy za znakomitą zabawę na weselu mojej siostry. Szeroki repertuar, piosenki współczesne i starsze w różnych językach. Bawila się ja czeska, tak polska strona ☺. Gorąco polecamy.

Kateřina M.

 

Wesele - svatba w La Mirage - Zebrzydowice (PL)

Svatba v Restaurace Společenský dům, Karviná DarkovDěkujeme za krásnou atmosféru a skvělý výběr hudby na svatbě Barbary i Dariusza. Moc jsme si to užili (zejména naši malí svatebčané).

Jaroslava T.

 

Svatba v Restaurace Společenský dům, Karviná Darkov

Narozeniny v Hotel Dakol ***, Petrovice u KarvinéPane Michale, velký dík za sebe a všechny mé hosty! I díky Vám byla oslava mých červencových kulatých narozenin bombastickou akcí doprovázenou velikánskou spokojeností hostů, kteří se vlivem Vašeho hraní a příjemného zpěvu nenechali dlouho pobízet a po chvilce poslechu se ihned zapojili do zpěvu i tance. Překvapením pro všechny byl široký repertoár v několika cizích jazycích a skvělá byla i nabídka nejnovějších hitů. Zásluhou Vaší hudební produkce se tančilo téměř do půlnoci.
Chceš roztančit celý sál? Pozvi si pana Michala Veselého!

Pavlína P.

Narozeniny v Hotel Dakol ***, Petrovice u Karviné

Wesele w Domu Robotniczym, Sucha GórnaW imieniu naszym i wszystkich gości weselnych bardzo dziękujemy za znakomitą zabawę i piękny śpiew p. Michałowi Veselemu na naszym weselu. Szeroki repertuar, piosenki współczesne i starsze w różnych językach. Gorąco polecamy i może znowu na jakiejś imprezie. K+K Podžorni

 

Wesele w Domu Robotniczym, Sucha Górna

Narozeniny v Restaurace Permon, KarvináPřed nedávnem jsem v restauraci Permon oslavil své 50.narozeniny. Díky M - Bandu to byla skvělá party s karaoke zábavou. Skvělý zpěvák a bavič, to je Michal, kterého doporučuji na jakoukoliv oslavu. Díky moc.
Česťa + kolektiv oslavenců

 

Narozeniny v Restaurace Permon, Karviná

Narozeniny v Restauracja ,,Przystań na Kępce", Zebrzydowice Chtěla bych touto cestou poděkovat Michalovi Veselému, za příjemnou prezentaci písniček na oslavě 70.narozenin mé maminky. Potěšil svým výběrem písní všechny věkové kategorie. Sympatickým vystupováním a hlavně příjemným hlasem nás vtáhl na taneční parket, kde nás všechny roztančil. Byli jsme všichni spokojeni a můžeme jen všem doporučit. Díky Michale oko

 

Narozeniny v Restauracja ,,Przystań na Kępce", Zebrzydowice

Obrovské díky za perfektní zábavu, zpěv, hudbu, karaoke a tanec při oslavě narozenin. Michala M-Band mohu vřele doporučit. okokok

Jarmila B.

 

Narozeniny v Gościniec Zamkowy Kończyce, Kończyce

VELKÉ DÍKY za super večer Michale. Profesionální technika, skvělý a bohatý repertoár i Tvé pěvecké umění. Každopádně obrovská trpělivost s nadšenými zpěváky karaoke..., a že někteří jsme byli obzvláště vytrvalí smile

Shrnuto: SKVĚLÉ A DÍKY.

Libor Č.

 

Narozeniny v Gościniec Zamkowy Kończyce, Kończyce

Przyjęcie urodzinowe w Hotel Pod Zeleným dubem, Bohumín Serdecznie dziękujemy M-Band za świetną zabawę przy muzyce na imprezie urodzinowej. Szeroki repertuar, piosenki współczesne i starsze, polskie, czeskie, słowackie, angielskie. Polecamy i sami w przyszłości jeszcze chętnie skorzystamy z takiego miłego muzycznego dodatku do imprezy okolicznościowej.

Marta Cz.

 

Przyjęcie urodzinowe w Hotel Pod Zeleným dubem, Bohumín

Při organizačním zajišťování již léta konané a tudíž tradiční rodinné akce, které se pravidelně zúčastňují její příslušníci všech možných věkových kategorií české, slovenské a polské národnosti, jsem při hledání vhodného hudebního doprovodu na internetu mimo jiné narazil na prezentaci pana Michala Veselého. Díky své letité agenturní praxi velmi dobře vím, že především na svém vlastním webu se pochopitelně každý prezentující snaží představit v co možná nejlepším světle. Proto o to pečlivěji jsem si přečetl všechny reference těch, kdož již měli možnost se s produkcí pana Veselého v praxi seznámit. Asi by bylo opravdu zbytečné opakovat zde všechna ta předcházející pochvalná slova, týkající se skutečně velmi bohatého repertoáru či schopnosti pana Veselého dokonale se vcítit do na akci panující atmosféry, o skvělém pěveckém provedení písniček všech možných hudebních žánrů nemluvě. Osobně bych ale také ocenil naprosto profesionální a tudíž velmi skromné vystupování pana Veselého, potvrzující pravidlo, že ten, kdo něco skutečně umí, nemusí tuto skutečnost okázale dávat najevo, jak jsme tomu v dnešní době, bohužel, velmi často svědky. Proto také závěrečný upřímný potlesk celé naší společnosti hovořil sám za sebe. Krátce řečeno - pověst, která pana Michala Veselého předcházela v žádném případě nelhala, ba právě naopak. Proto se celá naše maximálně spokojená rodinná sešlost jednomyslně dohodla, že termín našeho dalšího "mezinárodního" setkání se bude odvíjet od toho, kdy bude tento výborný hudebník mít ve svém nabitém kalendáři volno.

Josef Grim - Karviná

 

Rodinné setkání v Hotel - Restaurant na Fryštátské, Karviná

Svatba v Park Leśny "U Kaczyny", Rogów

Nikola a Jirka L.

 

Svatba v Park Leśny "U Kaczyny", Rogów

Narozeniny v Restauracja ,,Przystań na Kępce", Zebrzydowice  Ještě jednou srdečné díky za super hudbu na oslavě mých narozenin. Obrovský repertoár písniček, českých, polských i zahraničních, každý si mohl vybrat podle svého gusta. Všichni jsme se dobře bavili, protože jsme stále tančili :)

Renáta L.

 

Narozeniny v Restauracja ,,Przystań na Kępce", Zebrzydowice

Narozeniny v Požární zbrojnici, Karviná Děkujeme panu Michalu Veselému za včasný příjezd a pozdní odjezd z naší rodinné oslavy. Dokázal zaujmout všechny věkové kategorie - od dětí předškolního věku až po starší a pokročilé. Jeho profesiónálního přístupu si velice ceníme a těšíme se na další rodinnou oslavu, kde ho opět rádi přivítáme s jeho hudebním doprovodem.

Bolek F.

 

Narozeniny v Požární zbrojnici, Karviná

Chtěli bychom poděkovat Michalovi, že se stal jedním z "hlavních dárků" pro naši babičku Jindřišku při oslavě jejích 90. narozenin. Kromě standardního repertoáru, který byl podávám velmi nadstandardním způsobem, byla navíc součástí dárkového balíčku skvělá karaoke show. Všem hostům se program líbil, ohromně se bavili a oslavenkyně byla naprosto unešena. Oslava dalšího jubilea v rodině se bez Michalova profesionálního programu jistě neobejde. P.S. Pravnučka Nikolka to zhodnotila: "Tak takovou oslavu jsem ještě neviděla."

Pavel Orság

 

Narozeniny ve Fryštácké chalupě Karviná

Narozeniny Na Brandýse, Český TěšínChtěl bych poděkovat panu Veselému za hudbu a zábavu na mé oslavě narozenin. Kromě širokého repertoáru nabízí i karaoke a zahraje jakoukoliv písničku na přání. Opravdu nevím co bych si víc měl přát od hudebníka. Takže ještě
jednou děkuji.

M.Stavarský

 

Narozeniny Na Brandýse, Český Těšín

Urodziny w Pod zeleným dubem, BohumínKiedy prosiłam Michała Veselého o zagranie na moich urodzinach a on się zgodził, wiedziałam, że będzie dobrze. Ale było więcej niż dobrze! BYŁO WSPANIALE! Po prostu STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! Cała rodzina zachwycona! Byli młodzi, starsi, dzieci … po polsku i po czesku mówiący… a wszyscy bawili się fantastycznie i wszyscy dziękowali za świetną zabawę i super muzykę! A ja dziękuję Tobie, Michał, bo umiesz robić to, co Cię bawi … co kochasz! I robisz to wspaniale! Ku wielkiemu zadowoleniu nas wszystkich! Z całego serca wielkie dzięki

Halina Szeliga

Urodziny w Pod zeleným dubem, Bohumín

Urodziny w Pod zeleným dubem, BohumínSerdecznie dziękuję Michałowi za umilenie moich urodzin swoim śpiewem i muzyką. Było przyjemnie i bawilísmy się do białego rana. Gorąco polecam - Mband ma w swoim repertuarze piosenki nowoczesne, jak również te starsze, polskie, czeskie, angielskie (i nie tylko;)). Michał, jesteś the best!!! Znowu kiedyś przy jakiejś imprezie!

Renata Lugsch

Urodziny w Pod zeleným dubem, Bohumín i PZKO Karwina

Bardzo dziękujemy w imieniu naszym i wszystkich gości weselnych za znakomitą zabawę, Możemy pana wszystkim szukającym żywą muzykę na imprezę z pełnego serca polecić. Przy następnej okazji na pewno znowu skorzystamy.

Pozdrawiamy Katka a Roman Przeczkowie

wesele - Restaurace "Na kopečku", Horní Suchá

Jeszcze roz dziynki za super zabawe na oslawie urodzinowej!!!Karaoke nimialo chybe:)Pospiywali se wszyscy a eszcze tydziyn nikierzi nimogli mowic:)Jak poslochom nagrania,dziwiym se,ze panu glowa nie praskla!!! Odglosy na akcje byly wielki ze wszystkich stron!!! Nakoniec my pana nie dopuscili skoro ani do glosu, za coz przepraszom:)FAKT BYLO SUPER A NIMIALO TO CHYBE!!!!!!Na betom muszymy kiedysi powtorzyc! Jeszcze roz serdeczne dziynki!

Gabriela S.

urodziny - Golf Resort Lipiny, Karviná

Chtěla bych poděkovat p.Veselému,za skvělou hudbu a zábavu na mé 60-ce.Protančili jsme celý večer i noc.Atmosféra byla výborna,všem se líbilo,ještě jednou děkuji a doporučuji.

Krygielová Helena.

 

60. narozeniny - PZKO, Sucha Górna

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasnou atmosféru, skvělou hudbu a nezapomenutelnou zábavu na oslavu 60. narozenin Milana Gnidy. Všichni se skvěle bavili a protančili celý večer i noc. Nadšenci si mohli zazpívat na výběr svého oblíbeného songu a někteří dojetím upustili i slzu. Takže ještě jednou děkujeme a těšíme se do budoucna na další zábavu a spolupráci.

S doporučením Milan Gnida s rodinou.

 

60. narozeniny - Restaurace U Bystroňů, Dolní Lutyně

Michał - M-Band, grał na weselu i urodzinach w których brałem udział, zabawa z nim była zawsze fantastyczna.Repertuar piosenek ma bardzo urozmaicony (Cz, PL, EN.), na pewno dla każdego coś znajdzie dobrego. Zabawa przy jego muzyce jest zawsze na 102.

Marian D.

 

40. narozeniny - Vinařství Ambrož - vinný sklep, Ostrava - Koblov

Chtěli bychom touto cestou poděkovat p. Veselému za skvělý vykon na oslavě 30. narozenin. Všichni hosté, do jednoho byli nadmíru spokojeni s výběrem písní, s hlasovým rozsahem a atmosférou, kterou M band vytvořil. Poslechli jsme snad všechny hudební styly předních interpretů, jak českých, tak zahraničních. Pokud někdo hledáte skvělou muziku pro všechny věkové skupiny a na celý večer jste na spravné adrese.

Tomáš a Míša

 

30. narozeniny - Restaurace Challenger, Petřvald u Karviné

Svatba HorvW imieniu naszym i wszystkich gości weselnych bardzo dziękujemy za znakomitą zabawę i piękny śpiew na naszym weselu 17.9.2016. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za nádherné vystoupení na naší svatbě.Jsme moc rádi,že jsme si vybrali právě Vás a ostatním můžeme jen vřele doporučit.

Beata a Ondřej Horvátovi

 

Wesele - svatba w Pod zeleným dubem, Bohumín

Svatba WalChtěl bych touto cestou poděkovat p. Veselému za jeho úžasný výstup na svatební hostině. Všichni jsme se maximálně bavili a do jednoho chválili podání všech písní. Opravdu široká škála hraných písní, od pomalých zamilovaných ploužáků až po rockové nářezy. Nenašli jsme jedinou výtku..!! Ještě jednou děkuji za všechny zúčastněné a DOPORUČUJI VŠEM, kteří jsou na pochybách s výběrem muzikantů. Děkujeme !!

Jan a Lucie

 

Svatba v Těrlicku (lokál neuvádím z důvodu dle mně nedostatečné kvality služeb)

Svatba BrzeżańscyBardzo dziękujemy w imieniu naszym i wszystkich gości weselnych za znakomitą zabawę, za profesionalizm i za szeroki repertuar piosenek.
W repertuarze nie brakuje również utworów granych na życzenie gości, co sprawia że każdy może znaleźć coś dla siebie.
Możemy pana wszystkim szukającym żywą muzykę na imprezę z pełnego serca polecić.
Przy następnej okazji na pewno znowu skorzystamy.

Pozdrawiamy
Irena i Tomasz Brzeżańscy

Wesele - svatba w Jaškovská Krčma, Těrlicko

Narozeniny AlaDíky za hudební produkci na oslavě 50. narozenin. Bylo super a všem se líbilo. Pokud bude v budoucnosti nějaká další oslava, tak se na tebe opět obrátím.

Super hudba, zpěv i muzikant. Vřele doporučuji všem, neboť úspěch akce je zaručen.

Ali a Jarek

Oslava 50. narozenin v Sokolovně v Dětmarovicích

Svatba SeberováDobrý den, velice mne mrzí, že Vám píšu recenzi až nyní, ale věřím, že to čekání za to stálo. Čekala jsem na malý detail, který je níže.

Touto fotkou bych Vám chtěla moc poděkovat, bylo to nádherné vstoupení a všichni se skvěle bavili, věřím, že se ještě někdy potkáme. Všem co váhají moc doporučuji, skvěla komunikace, nádherný zpěv. Já jsem byla unešena.

Ještě jednou moc děkuji Seberová

Svatba v baru Rustical v Bohumíně

Svatba WaszekDěkujeme Vám za náš nádherný a dokonalý den „D“, kterého jste byl nedílnou součástí, čehož si velice vážíme. Jste opravdový profesionál!

J. Waszek

Svatba v restauraci Na Zaguři v Horních Bludovicích

Michal Veselý pravidelně hraje a zpívá na našem firemním večírku a vždy jsme byli maximálně spokojeni.

Stow ČR, s.r.o.

 

Firemní večírky 2012, 2013, 2014 v Karviné (Dvůr Olšiny) a Českém Těšíně (U Jurčíka)

Svatba GorskiTouto cestou bych chtěla velmi poděkovat Ing. Veselému a jeho dceři za krásnou hudbu a zpěv, čímž zpříjemnili a obohatili naši svatbu. I přestože naše svatba byla mezinárodní, všichni se skvěle bavili, a tím splnili naše očekávání. Oceňuji profesionalitu Ing. Veselého a vřele ho mohu doporučit. Hudba je pro něho koníček, který dělá opravdu s radostí! Pokud budu mít ještě nějakou příležitost, ráda využiji jeho služby!

 

Pavlína Górski

 

Česko-polská svatba s hosty z Česka, Polska, Francie a dalších zemí v Těrlicku - Jaškovská Krčma

S vystoupením pana Veselého jsme byli maximálně spokojeni. Všichni svatebčané se výborně bavili, oceňovali nadšení, ochotu zahrát na přání cokoli ze svého širokého repertoáru i technické vybavení se světelnými efekty. Pan Veselý je profesionál, kterého rozhodně doporučujeme a tímto mu děkujeme.

manželé Landovi

 

Svatba v Bernarticích nad Odrou u Nového Jičína

Svatba Rozetzerovi Chtěli bychom poděkovat Michalovi Veselému za skvělou hudební společnost,kterou nám poskytnul na Naší svatbě teď v srpnu. Hudební zábava byla super a to hlavně díky Michalovi a jeho absolutně profesionalnímu přístupu a hlavně širokému hudebnímu repertoaru.Můžeme jen doporučit.Ještě jednou děkujeme :)Vřele můžeme jen doporučit.

Michal jestes szalona ...!!!!

Jana a Tomáš Rozetzerovi

Svatba v Dětmarovicích v restauraci Na Obecnině

Ještě jednou velké poděkování za příjemný poslech, tanec a zpívání s Vámi na oslavách narozenin manželky ve Vendryni. Jestli někdo hledá profíka, který umí rozparádit mladé, starší a ještě starší neváhejte a zavolejte p. Veselému.

Eva a Miroslav Stavarští

 

Oslava narozenin s hudbou a karaoke ve sportovním areálu Vitality ve Vendryni

Vystoupení Maniak Aerobiku Ivany Kožmínové - Buly Aréna Kravaře - I-Tec Czech

Pana Michala Veselého - M Band jsme si objednali na akci Sdružení komunálních služeb, která se konala dne 29. května 2014 v prostorách Buly areny. Již při první komunikaci s panem Veselým byla vidět velká profesionalita a zkušenost. V den akce přijel o dost dříve, aby si vše nachystal a zkontroloval. Měli jsme trochu strach, aby se lidé začali bavit, ale pan Veselý se toho ujal a za pár minut byli lidi na parketu, tančili a zpívali.

Tímto Vám děkujeme.

Ing. Sylvie Polednová
referent reklamy I-Tec Czech

Ozvučení - karaoke - hudba - Buly Aréna Kravaře

Karin urodziny

Wczorajsze przyjęcie urodzinowe było naprawdę super.. .a do tego świetna muzyka i zabawa!!! Dzięki

Včerejší narozeninová párty byla fakt super ... a k tomu skvělá hudba a zábava!!! Díky


Karin H.

Urodziny - narozeniny v La Mirage - Zebrzydowice (PL)

BAL OSTATKOWY MK PZKO w OlbrachcicachZespół M-band zagrał na tegorocznym BALU OSTATKOWYM MK PZKO w Olbrachcicach połączonym z POCHOWANIEM BASA po raz pierwszy i... nie po raz ostatni! Wyśmienita muzyka wraz z niepowtarzalnym wokalem – to atuty tego zespołu. Mamy wielką nadzieję, że na następnym naszym balu znowu nam zagrają.

W imieniu Zarządu MK PZKO
Marek Santarius

Bal Ostatkowy - Olbrachcice

 

Fernetobraní - TěrlickoSlužeb Michala Veselého a jeho M-bandu jsem využila při pořádání společenské akce FERNETOBRANÍ. Michal se nám staral o skvělou zábavu a dle našeho přání měl pro nás připraveno pár mikrofonů, takže s postupující zábavou nám hrál stále více na přání a na pódiu se střídalo více a více zpěváků. Ve finále to vypadalo tak, že zpívalo více lidí, než kolik tančilo :-)
A to byl účel mého večírku - aby se hosté dobře bavili, k čemuž výrazně přispěl právě Michal Veselý.

Z usług Michala Veselého i jego M-bandu skorzystałam organizując wieczorek FERNETOBRANIE. Michal zapewnił nam wspaniałą rozrywkę i zgodnie z naszymi życzeniami przygotował dla nas kilka mikrofonów, toteż na scenie było na przemian coraz więcej śpiewaków, aniżeli na parkiecie tancerzy. I to było celem zabawy - zadowoleni goście bawili się świetnie, i do tego znacząco przyczynił się właśnie Michal Veselý

Alexandra Paszová

Fernetobraní - Těrlicko

Bal maskowy - Maškarní ples - Dolní Lomná Kapela M-Band przygrywała nam na już tradycyjnym balu organizowanym przez koło miejscowe PZKO w Łomnej Dolnej. Niemała ich zasługa na wytworzeniu świetnej atmosfery. Wybór piosenek był szeroki a przerwy minimalne. Chciałbym M-Bandu tym oto w imieniu MK PZKO w Łomnej Dolnej podziękować i na pewno będziemy chcieli by nam przygrywali i na tym w styczniu 2014.

S M-Band jsme absolvovali již tradiční maškarní ples organizovaný místná skupinou PZKO v Dolní Lomné. Nemalou mírou se o výbornou atmosféru postarala kapela M Band. Výběr písniček byl pestrý a pauzy minimální. Tímto bych jim rád za MK PZKO v Dolní Lomné poděkoval a určitě M-Band budeme chtít mít i na tom příštím v lednu 2014.

Bogdan Pytlik

Bal maskowy - Maškarní ples - Dolní Lomná

Děkujeme M-bandu - Michalovi a Andrzejowi za bohatý repertoár, pestrou hudební produkci. Všichni jsme se výborně bavili, opravdu sehraná dvojice. Doporučujeme všem, kteří se chtějí skvěle bavit a obohatit oslavu o nezapomenutelné chvíle. Takže na závěr: Kdo chce skvělou party mít, vsaď na M-band a skvěle se pobavíš.

Děkujeme Beata a Miroslav Hnidovi

Oslava 40 a 50 narozenin v Horní Lomné U Studánky

Svatba Hanka a TomCelá naše svatba byla v doprovodu M-Band Michala Veselého, který nám vytvořil nezapomenutelnou atmosféru. Krásně zpíval, hrál a mixoval hudbu. Je bezprostřední, profesionální, flexibilní a kreativní. Pokud se bude chtít bavit a tančit na oslavách všeho typu, neváhejte a vsaďte na M-band. Je to záruka supr zábavy.

Tomáš Wierzgoń

Svatba v Karviné ve Švýcarském domě - dopoledne jsem strávil v roli fotografa viz galerie Hanka a Tom

Svatba Teresa a RenéNa naší svatbě hrál Michal Veselý a byli jsme nad míru spokojeni. Jeho široký výběr skladeb každého uspokojil a zábava byla opravdu skvělá. Odvážlivci měli dokonce možnost si zazpívat karaoke. Děkujeme a vřele doporučujeme

Hanna Hila

Svatba na Zamku w Chalupkach (PL)

Kamča 2x20 letMichal fajnie bylo,Malo pili dužo grali :-D...Albo to bylo naopak...bo juž niepamientam koniec.:-D:-D

Kamila a Bolek Foltyni

oslava 40. narozenin, Karviná

Ewka 2x20Produkce Michala Veselého byla báječná. Díky jeho širokému repertoáru a výborné interpretaci známých songů jsme se skvěle bavili. Dokonce si na přání připravil i písně, které ve svém původním repertoáru neměl dosud obsažené. Vřele doporučuji a věřím, že ani ostatní nezklame.

Eva L.

oslava 40. narozenin v restauraci La Mirage v Zebrzydowicích, PL

Moc Děkuji Michalu Veselému za skvělé hraní a pobavení celé společnosti na mé oslavě. Všichni jsme se skvěle bavili, tancovali a někteří také zpívali :) Skvěla zábava jak v českém, tak polském provedení a karaoke jako bonus! Všem doporučuji a ještě jednou děkuji! :)

Marcela W.

oslava 40. narozenin na Lipiny Golf Resort v Karviné

 

facebook: www.facebook.com/MBand.cz

 

 

Design © 2011 -24 MM Sound